ČO PONÚKAME

KOMPLEXNÉ NAHRÁVANIE

Vytváranie záznamu sa deje v akusticky upravenej miestnosti. K dispozícií sú dynamické, kondenzatorové ako aj elektrónkové (lampové) mikrofóny. Vlajková loď študia je vintage mikrofón Neuman C7. Z preampov je potrebné vyzdyhnúť Avalon 737, ako aj TL Audio VP1. Disponujeme AD DA prevodníkmi RME 800, MOTU HD192, Apogee raut2. DAW používame Cubase 7.5

MIXING & MASTERING

Podľa požiadaviek klienta vieme dodať digitálny ale aj analógový mixing. Na upravovanie nahrávok sa používajú VST pluginy, DSP karta UAD2, DSP karta PowerCore 6000 a analógový hardware. Samotný summing sa pri analógovom mixingu deje mimo DAW, teda na analógovej konzole SONY. Zmixujeme Vám nahrávky u nás nahraté, ako aj nahraté niekde inde.

Mastering ponúkame digitalný a analógový. Na digitálny “in the box” využívame DSP karty od Universal Audio a Masteringový procesor MD3 od PowerCore 6000. Na analógový mastering sa používajú kopresory SSL a DRAWNER, lampový vitalizér od SPL a lampový EQ od TL Audio

ÚPRAVY & OPRAVY

Tatraground records disponuje množstvom kvalitných syntetizátorov. V prípade zle zvoleného nástroja vo Vašej skladbe alebo nespokojnosti konkrétneho zvuku po jeho zvýraznení(mixing a mastering často ukáže a zvýrazní chyby ako chrapčanie, pukanie, hučanie a pod.) Vám vieme daný nástroj alebo zvuk zameniť za kvalitnejšie vzorky.

PROFESIONÁLNY HUDOBNÍCI

V prípade, že nie ste spokojný so svojím prevedením techniky vo vašich nahrávkach, vieme Vám zabezpečiť profesionála. Gitaristu, bubeníka, speváka, klaviristu… Sprostretkujeme Vám priamy kontakt s profesionálným muzikantom, ktorému sami predvediete svoje predstavy a aj sa s ním dohodnete.

POSKYTUJEME

 

Reklama:

Poradíme Vám pri výrobe akustickej reklamy. Vytvoríme Vám text reklamy, aj samotnú nahrávku. Na nahovorenie reklamy disponujeme niekoľkými vzorkami hlasov a zabezpečiť vieme skoro všetky známe hlasy, ktoré poznáte z rádia a televízie.

Tvorba zneliek a jinglov:

Potrebujete vytvoriť znelku alebo jingle na Váš product alebo reláciu? Zhotovíme Vám ho podľa Vaších predstáv.

Produkcia na zakázku:

Ak máte predstavu o svojej piesni, ale neviete ju previesť do reality, radi Vám s tým pomôžeme. Vytvoríme Vám na zakázku hudbu rôzneho žánru. Hudbu k divadlu, ale aj k fimu. Hudobné podklady k Vaším vystúpeniam. Naša špecializácia je elektronická a tanečná hudba, samozrejme vieme Vám pomôcť aj s akustickou hudbou a disponujeme s množstvom akustických producentov, ktorých cenné rady a služby Vám vieme sprostredkovať.

Poradenstvo:

Náš tím má dlhoročné skúsenosti s pôsobením v hudobnej sfére. Vieme Vám poradiť s problémami vo Vašom domácom štúdiu, poskytnúť cenné rady pri zriaďovaní vlastného štúdia, rady k produkcií, mixingu a masteringu. Poradíme ako má vyzerať reklama, Vaša nahrávka, Vaša skladba.